Consell Comarcal Alt Empordà
mail
Energia Planeta Aigua i Terra Pitu Tries Taronja
menu_button

Recollides

  • Municipi:
  • Desde l'any:
Any(Ascending)[Filter]
Trimestre[Filter]
Escola(Ascending)[Filter]
[Collapse]2020Total (kg)
T1
CEE MARE DE DEU DEL MONT461,00461,00
CEIP TRAMUNTANA294,00294,00
ESCOLA DE PAU357,00357,00
ESCOLA ELS TERRAPRIMS175,00175,00
ESCOLA GONÇAL COMELLAS246,00246,00
ESCOLA JOAN REGLÀ42,0042,00
ESCOLA JOAQUIM VALLMAJÓ132,00132,00
ESCOLA Josep Peñuelas del Río631,00631,00
ESCOLA LLUÍS MARIÀ VIDAL174,00174,00
ESCOLA MANUEL DE PEDROLO257,00257,00
ESCOLA SANT JAUME365,00365,00
ESCOLA TERESA DE PALLEJÀ318,00318,00
ESCOLA TORRE D'EN REIG718,00718,00
ESCOLA VALLGARRIGA263,00263,00
ESCOLA ANTONI BALMANYA460,00460,00
Escola Fluvianets402,00402,00
ESCOLA LLAGUT350,00350,00
Escola Maria Pagès351,00351,00
ESCOLA MARTÍ INGLÈS292,00292,00
ESCOLA MN. JOSEP M. ALBERT202,00202,00
ESCOLA MONT-ROIG266,00266,00
ESCOLA RAMÓN MUNTANER274,00274,00
Escola Sant Sebastià379,00379,00
ESCOLA SOL I VENT440,00440,00
ESCOLA TRAMUNTANA287,00287,00
INS La Jonquera262,00262,00
INS NARCIS MONTURIOL47,0047,00
Total (kg)8.445,008.445,00

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar l'experiència de l'usuari i del servei, així com per analitzar els hàbits de navegació. Pot canviar la configuració de les cookies del seu navegador en qualsevol moment. Per a més informació o bé si vol saber com ha de canviar aquesta configuració, premi el següent enllaç Política de Cookies. Si segueix navegant pel lloc web o clica el botó "ACCEPTAR", vostè consent l'ús d'aquestes cookies.
Acceptar