Consell Comarcal Alt Empordà
mail
Energia Planeta Aigua i Terra Pitu Tries Taronja
menu_button

Recollides

  • Municipi:
  • Desde l'any:
Any(Ascending)[Filter]
Trimestre[Filter]
Escola(Ascending)[Filter]
[Collapse]2018Total (kg)
T1
CEE MARE DE DEU DEL MONT1.079,001.079,00
CEIP JOANA D´EMPURIES749,00749,00
CEIP TRAMUNTANA1.380,001.380,00
ESCOLA DE PAU460,00460,00
ESCOLA EL BRUEL91,0091,00
ESCOLA ELS TERRAPRIMS142,00142,00
ESCOLA GONÇAL COMELLAS515,00515,00
ESCOLA JOAQUIM VALLMAJÓ797,00797,00
ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS367,00367,00
ESCOLA Josep Peñuelas del Río904,00904,00
ESCOLA LES CLISQUES465,00465,00
ESCOLA LLUÍS MARIÀ VIDAL551,00551,00
ESCOLA MANUEL DE PEDROLO340,00340,00
ESCOLA MONTSERRAT VAYREDA I TRULLOL197,00197,00
ESCOLA POMPEU FABRA633,00633,00
ESCOLA PUIG D´ESQUERS127,00127,00
ESCOLA RUIZ AMADO462,00462,00
ESCOLA TERESA DE PALLEJÀ432,00432,00
ESCOLA TORRE D'EN REIG1.511,001.511,00
ESCOLA VALLGARRIGA596,00596,00
ESCOLA ANTONI BALMANYA674,00674,00
ESCOLA DE LLERS302,00302,00
ESCOLA ELS DÒLMENS125,00125,00
Escola Fluvianets1.071,001.071,00
Escola Maria Pagès1.245,001.245,00
ESCOLA MARTÍ INGLÈS705,00705,00
ESCOLA MN. JOSEP M. ALBERT349,00349,00
ESCOLA MONT-ROIG1.067,001.067,00
ESCOLA RAMÓN MUNTANER184,00184,00
ESCOLA SANT ANDREU108,00108,00
Escola Sant Sebastià488,00488,00
ESCOLA SOL I VENT1.132,001.132,00
INS DE VILAFANT193,00193,00
INS La Jonquera0,000,00
INS Olivar Gran124,00124,00
SINS CASTELLÓ D'EMPÚRIES444,00444,00
Total (kg)20.009,0020.009,00

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar l'experiència de l'usuari i del servei, així com per analitzar els hàbits de navegació. Pot canviar la configuració de les cookies del seu navegador en qualsevol moment. Per a més informació o bé si vol saber com ha de canviar aquesta configuració, premi el següent enllaç Política de Cookies. Si segueix navegant pel lloc web o clica el botó "ACCEPTAR", vostè consent l'ús d'aquestes cookies.
Acceptar