Consell Comarcal Alt Empordà
mail
Energia Planeta Aigua i Terra Pitu Tries Taronja
menu_button

Recollides

  • Municipi:
  • Desde l'any:
Any(Ascending)[Filter]
Trimestre[Filter]
Escola(Ascending)[Filter]
[Collapse]2019Total (kg)
T1T2
CEE MARE DE DEU DEL MONT580,00387,00967,00
CEIP JOANA D´EMPURIES267,00 267,00
CEIP TRAMUNTANA1.169,00478,001.647,00
ESCOLA DE PAU584,00226,00810,00
ESCOLA EL BRUEL44,00 44,00
ESCOLA ELS TERRAPRIMS131,0050,00181,00
ESCOLA GONÇAL COMELLAS400,00195,00595,00
ESCOLA JOAN REGLÀ304,00 304,00
ESCOLA JOAQUIM VALLMAJÓ562,00217,00779,00
ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS150,00 150,00
ESCOLA Josep Peñuelas del Río1.337,00312,001.649,00
ESCOLA LES CLISQUES191,0091,00282,00
ESCOLA LLUÍS MARIÀ VIDAL600,00208,00808,00
ESCOLA MANUEL DE PEDROLO448,00155,00603,00
ESCOLA MONTSERRAT VAYREDA I TRULLOL71,0053,00124,00
ESCOLA POMPEU FABRA338,00139,00477,00
ESCOLA PUIG D´ESQUERS77,00 77,00
ESCOLA RUIZ AMADO203,0056,00259,00
ESCOLA SANT JAUME600,00310,00910,00
ESCOLA TERESA DE PALLEJÀ543,00316,00859,00
ESCOLA TORRE D'EN REIG1.382,00470,001.852,00
ESCOLA VALLGARRIGA533,00233,00766,00
ESCOLA ANTONI BALMANYA533,00209,00742,00
ESCOLA DE LLERS98,00 98,00
ESCOLA ELS DÒLMENS95,00 95,00
Escola Fluvianets969,00415,001.384,00
ESCOLA LES SALINES144,00 144,00
Escola Maria Pagès1.113,00185,001.298,00
ESCOLA MARTÍ INGLÈS513,00205,00718,00
ESCOLA MN. JOSEP M. ALBERT419,00113,00532,00
ESCOLA MONT-ROIG906,00362,001.268,00
ESCOLA RAMÓN MUNTANER285,0025,00310,00
ESCOLA SANT ANDREU35,00 35,00
Escola Sant Sebastià673,00139,00812,00
ESCOLA SOL I VENT986,00326,001.312,00
INS DE VILAFANT 48,0048,00
INS LLANÇA38,00 38,00
INS NARCIS MONTURIOL112,00 112,00
INS Olivar Gran99,00 99,00
SINS CASTELLÓ D'EMPÚRIES380,00 380,00
Total (kg)17.912,005.923,0023.835,00

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar l'experiència de l'usuari i del servei, així com per analitzar els hàbits de navegació. Pot canviar la configuració de les cookies del seu navegador en qualsevol moment. Per a més informació o bé si vol saber com ha de canviar aquesta configuració, premi el següent enllaç Política de Cookies. Si segueix navegant pel lloc web o clica el botó "ACCEPTAR", vostè consent l'ús d'aquestes cookies.
Acceptar